Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMicrosoft Windows Sunucusu

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi

Original Microsoft Windows Server 2016 Standard OEM Package
Original Microsoft Windows Server 2016 Standard OEM Package

Büyük resim :  Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Windows Server
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
anahtar: Hemen teslim Ürünlerin Durumu: Stok
Desteklenen işletim sistemleri: pencereler Sürüm türü: kuruluş
Kalite: çok hoş hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL
Vurgulamak:

Orijinal Microsoft Windows Server 2016

,

Windows Server 2016 Standard OEM

,

Windows Server Standard 2016 OEM

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard ürün açıklaması

 

Office 2010, belge yönetimi görevlerini tek bir konumda birleştiren bir Backstage görünümü dahil olmak üzere kullanıcı arabirimi geliştirmelerini sunar.Access, Excel, Outlook, PowerPoint ve Word için Office 2007'de sunulan şerit, tüm uygulamalar için birincil kullanıcı arabirimidir ve Office 2010'da tamamen özelleştirilebilir. Diğer yeni özellikler arasında genişletilmiş dosya biçimi desteği;birden çok kullanıcının belgeleri paylaşmasına ve aynı anda düzenlemesine olanak tanıyan birlikte yazma özellikleri;OneDrive ve SharePoint entegrasyonu;ve kullanıcıları potansiyel olarak kötü niyetli içerikten korumak için salt okunur, yalıtılmış bir korumalı alan ortamı olan Korumalı Görünüm gibi güvenlik iyileştirmeleri.Ayrıca, Excel, OneNote, PowerPoint ve Word'ün ücretsiz web tabanlı sürümlerinden oluşan bir koleksiyon olan eski adıyla Office Web Apps olan Office Online'ı da piyasaya sürdü.Office'in yeni bir sürümü olan Office Starter 2010, Microsoft Works'ün yerini aldı.Microsoft'un mobil üretkenlik paketinin bir güncellemesi olan Office Mobile 2010, Office Mobile'ın önceki bir sürümünün yüklü olduğu Windows Mobile 6.5 cihazları için Windows Phone Store'dan ücretsiz bir yükseltme olarak 12 Mayıs 2010'da yayınlandı.

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard ürün özellikleri

 

a).Microsoft SQL Server 2016 Standard, bu cihazlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

b).Anahtar ayrıca şunlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ve bilgisayar veya yeni sabit sürücülü dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (işletim sistemi dahil değildir)

3. Önceki sürümü kaldırın

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d).Anahtar birden çok dil için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca vb.

 

12 Temmuz 2009'da dahili bir beta sonrası yapı sızdırıldı. Bu, resmi önizleme yapısından daha yeniydi ve bir "Limestone" dahili test uygulaması içeriyordu (not: EULA, Beta 2'yi gösterir).13 Temmuz 2009'da Microsoft, Office 2010'u 2009 Dünya Çapında İş Ortağı Konferansı'nda duyurdu.

14 Temmuz 2009'da Microsoft, Office 2010'un resmi önizleme yapısını test etmek için Microsoft Connect üzerinden davetiyeler göndermeye başladı. 30 Ağustos 2009'da beta yapı 4417 torrentler aracılığıyla internete sızdırıldı.

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard özelliği

Backstage görünümü

Backstage görünümünün gezinme bölmesindeki Bilgi sekmesi, Word 2010'daki yönetim görevlerinin yanı sıra geçerli belgeye genel bir bakışı görüntüler.


Yeni bir Backstage görünümü arabirimi, Office 2007'de sunulan Office menüsünün yerini alıyor ve belge yönetimi ve paylaşım görevlerine erişimi kolaylaştırmak için bunları tek bir konumda birleştirerek tasarlandı.Tiyatroda kulis, sahne arkası etkinliklerinin ve hazırlıklarının başladığı sahne arkasındaki alanı ifade eder;Backstage görünümü buna göre bir belgeyi kaydetmeden veya paylaşmadan önce etkinliklere ve hazırlıklara ayrılmış bir arayüzdür.Hem sol taraftaki gezinme bölmesinden hem de bitişik bir ana bölmeden oluşur.Gezinme bölmesi, dosya ve sekmeleri açmak veya kaydetmek için dikey olarak düzenlenmiş bir dizi ortak komut içerir, bunlar açıldığında ana bölmedeki belge yönetimi görevlerini ve bağlamsal bilgileri açığa çıkarır.Özelleştirilebilir sayıda son açılan belge de gezinme bölmesinde görüntülenebilir.

 

Microsoft SQL Server 2016 Standard avantajı

Güvenilir belgeler
Office 2010, kullanıcıların belirli belgeleri her açıldığında tüm etkin içeriğin çalışmasına izin veren tek tek belgeleri güvenilir olarak belirlemelerine olanak tanır;güvenilen belgeler Korumalı Görünümde açılmaz.Yerel veya uzak dizinlerde bulunan belgelere güvenilebilir, ancak uzak bir kaynaktan gelen bir belgeye güvenme girişiminde bulunulduğunda kullanıcılar uyarılır.Güvenliği artırmak için, Temporary Internet Files ve TEMP dizinindeki belgelere güvenilemez.Güven kayıtları olarak adlandırılan güvenilir belge tercihleri, Windows Kayıt Defteri'nde kullanıcı bazında saklanır;güven kayıtları, kullanıcıları sosyal mühendislik saldırılarından korumak için güvenilen belgelere ve diğer bilgilere giden tam yolu içerir.

 

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 0

 

 

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 1Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 2Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 3Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 4Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 5Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 6Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 7Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 8

Orijinal Microsoft Windows Server 2016 Standart OEM Paketi 9

 


 

 

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin