Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2019 Ev ve İş Dünyası

1 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş

1 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş

1pc Online Activation MS Office 2019 Home & Business
1pc Online Activation MS Office 2019 Home & Business

Büyük resim :  1 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Office 2019 Ev ve İş Dünyası
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum, Bitcoin
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
sözcük: Evet Excel: Evet
Priz: Evet Görünüm: Evet
OneNote 2016: Evet Yayımcı: Evet
anahtar: Hemen teslim hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL
Giriş: Evet Skype Kurumsal: Evet
OneDrive İş: Evet onedrive: Evet
Vurgulamak:

Çevrimiçi etkinleştirme Office 2019 Ev ve İş

,

1 adet Office 2019 Ev ve İş

,

MS Office 2019 Ev ve İş

Microsoft Office 2019 Ev ve İş 1 adet Perakende anahtarı Çevrimiçi etkinleştirme% 100

 

Ürün Özellikleri:

 

a).Microsoft Office 2019 Pro Plus, bu cihazlar Windows 10'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir bilgisayar ve dizüstü bilgisayarda kullanılabilir.

b).Anahtar ayrıca şunlarda da kullanılabilir:

1. DIY / markasız dizüstü bilgisayar ve bilgisayar

2. İşletim sistemi olmayan yeni dizüstü bilgisayar ve bilgisayar veya yeni sabit sürücülü dizüstü bilgisayar ve bilgisayar (işletim sistemi dahil değildir)

3. Önceki sürümü kaldırın

4. Hem 32 bit hem de 64 bit sistem

d).Anahtar birden çok dil için geçerlidir: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca vb.

 

Ofisin yeni özellikleri2019 Home And Business


1. Simgeyi Çevrimiçi Olarak Ekleyin


PPT'de genellikle bazı simgeler kullanılır.Office simgelerinin eski sürümleri nispeten basit ve daha az güzel.Bu nedenle Microsoft, 2019 ofisinde çevrimiçi olarak simge ekleme işlevini ekledi ve içerik zengin ve sınıflandırma tamamlandı.Ek olarak, tüm simgeler değiştirilebilir veya kısmen değiştirilebilir.


2. Mürekkeple yazma


Akıllı telefonlarda mürekkeple yazma yaygındır.Bununla birlikte, Microsoft bu işlevi Office2019 PowerPoint'te ekledi.İstediğiniz zaman slaytlara yazmak için çeşitli fırçalar kullanabilirsiniz.Fırçalar da özelleştirilebilir.Çizilen desenler doğrudan grafiğe dönüştürülebilir ve daha sonraki aşamalarda kullanılabilir.


3. Sayfaları yatay çevirin


Bu işlev, okuma yazılımının cep telefonundaki sayfa çevirme etkisine benzer.Office 2019'da sayfa çevirme butonu seçildikten sonra word belge sayfası bir kitap gibi sola ve sağa dönebilir.Bu işlev esas olarak tablet bilgisayarlar, hafif kitaplar, ultrabooklar ve diğer cihazlar için başlatılmıştır.Dizüstü bilgisayarın dokunmatik ekran işlevi varsa, çok uygun olacaktır.Tabii ki, dokunmatik olmayan bilgisayarlarda biraz zor.


4. Yeni işlevler


Excel tablolarında birçok işlev vardır ve 2019 ofisinde çok koşullu değerlendirme işlevi "ifs" ve çok sütunlu birleştirme işlevi "concat" gibi daha fazla yeni işlev eklenmiştir.Yeni işlevlerin eski işlevleri, insanların kullanmasını daha kolay hale getirmek için geliştirildi ve yükseltildi.Aslında, bu işlevler office365'te görünür, ancak ofis2016'da uygulanmazlar.Çalışmak için sıklıkla Excel formlarını kullanan kişiler için, iş verimliliğini artırmak çok yararlıdır.
5. Çince karakter kütüphanesi
WPS'nin çok iyi bir işlevi var, bulut yazı tipi kitaplığı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yazı tipi var.Elbette, Office 2019'da Microsoft, insanların kullanımını kolaylaştırmak için bir dizi yerleşik yazı tipi de ekledi.Bu yazı tipleri Hanyi yazı tipi kitaplığına aittir ve güçlü bir kaligrafi anlayışına sahiptir; bu, genellikle dizgi yapan insanlar için iyi bir şeydir.
6. Etiket değiştirmenin animasyon etkisi
Aslında bu bir işlev olarak değil, yalnızca bir özellik olarak görülmelidir.Hepimizin bildiği gibi win10 sisteminde bir çok pencere geçiş animasyonu var.Win10 sistemi ile işbirliği yapmak için, ofis 2019 ayrıca birçok geçiş animasyon efekti ekler.Etiket animasyon efekti, win10 penceresinin belirme ve kaybolma efektine benzer.Office 2019'un önizleme sürümünde, animasyon sıkışmış Durumda görünmüyor, optimizasyon hala iyi ve excel tablosu da birçok benzer animasyon efekti ekledi.
7. Kapsamlı öğrenme
Office 2019 kelime belgesinde, okuma rahatlığını artırmak ve okuma engelli kişileri kolaylaştırmak için görüntüleme işlevinin altına yeni bir daldırma öğrenme modu eklenmiştir.Örneğin, belge sayfasının rengini ve genişliğini ayarlayabilirsiniz.Belgenin içeriğini doğrudan okumak için Microsoft anlatıcı işlevini de kullanabilirsiniz.
8. Çoklu ekran optimizasyonu
Çalışmak için bilgisayar kullanan kişiler için, birçok kişi iki veya daha fazla monitör kullanacaktır, bu nedenle 2019 ofisine çoklu monitör görüntüleme optimizasyonu işlevi eklenir. İki monitör kullandığımızda, iki monitörün çözünürlüğünün aynı olduğunu garanti edemeyiz. .Bu nedenle, belgelerin farklı monitörlerde görüntülenmesinde farklılıklar olacaktır.Özellikle çeşitli bileşenlerin eklendiği ppt belgeleri için, çoklu ekran görüntüleme optimizasyonu işlevini kullanırsak, aynı belgenin farklı monitörlerde görüntülenmesi sorununu önleyebiliriz.

Sürüm Paketi

Bileşen / sürüm

Ev ve öğrenci

Ev ve iş

profesyonel

Profesyonel artı

Kelime

Evet

Evet

Evet

Evet

Excel

Evet

Evet

Evet

Evet

Priz

Evet

Evet

Evet

Evet

Görünüm

 

Evet

Evet

Evet

OneNote 2016

Evet

Evet

Evet

Evet

Yayımcı

 

 

Evet

Evet

Giriş

 

 

Evet

Evet

Skype Kurumsal

 

 

 

Evet

OneDrive İş

 

 

 

Evet

OneDrive

Evet

Evet

Evet

Evet

 

 

1 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş 01 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş 11 adet Çevrimiçi Etkinleştirme MS Office 2019 Ev ve İş 2

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin