Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2016 Professional artı

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı

Online Activation Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Packing DVD Card
Online Activation Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Packing DVD Card Online Activation Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Packing DVD Card Online Activation Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Packing DVD Card Online Activation Microsoft Office 2016 Pro Plus Retail Packing DVD Card

Büyük resim :  Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Office 2016 Professional artı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL ad: Office 2016 Professional artı
etkinleştirme: Dünya Genelinde% 100 Aktivasyon Çevrimiçi tip: İşletim sistemi
kullanım: Kamu Alanı, ev aletleri, Televizyon kasası anahtar: Hemen teslim
Vurgulamak:

Exception : INVALID_FETCH - bind failed with errno 22: Invalid argument ip=150.238.30.91

,

Microsoft Office 2016 Professional Retail

,

Retail Packing Microsoft Office 2016 Pro Plus

Microsoft Office 2016 Professional Plus perakende paketleme DVD + çeşitli ülkelerin kart dilleri

 

Microsoft Office 2016 Ev ve İş uygulaması

Windows için Office 2016'nın kullanıcı arabirimi tasarımı, selefi Microsoft Office 2013'ten görece değişmedi. Microsoft Office Mobile tasarımı. [27]Office 2016 piyasaya çıktığında, üç temayla geldi."Renkli" olarak bilinen varsayılan tema, şeridin üst bandında, kullanılan Office uygulamasının rengine karşılık gelen düz bir renge sahiptir; örneğin, Microsoft Word'de düz koyu mavi öne çıkar.Tema, sekme başlıklarını daha belirgin hale getirmede yararlı olarak tanımlanmıştı. [28]Ayrıca, Office 2013'ün hem "beyaz" hem de "koyu gri" temaları da mevcuttur, ancak yeni arka planlar eklenmemiştir veya mevcut arka planlar kaldırılmamıştır. [28]Ocak 2016'daki bir güncellemenin parçası olarak dördüncü bir "siyah" tema eklendi. [29]Güncelleme, geleneksel sürümlerin kullanıcılarına yayınlanmadı.

 

Daha önce iş ve kurumsal kullanıcılara yönelik olan Office 365 abonelik hizmetleri, Office 2013 için ev kullanımına yönelik yeni planları içerecek şekilde genişletildi.Abonelikler, bir yazılımı hizmet modeli olarak kullanan birden çok kullanıcı tarafından Office 2013 uygulamalarının kullanımına izin verir.

 

Dağıtım değişiklikleri
Office'in eski sürümlerinden farklı olarak, DVD'deki Office 2013'ün perakende kopyaları yalnızca, Microsoft'un gelişmekte olan pazarlar olarak sınıflandırdığı bölgeler ve Avustralya'nın yanı sıra perakendecilerin takdirine bağlı olarak belirli bölgelerde sunulur.Diğer tüm bölgelerde, Office 2013 ve Office 365 aboneliklerinin perakende kopyaları yalnızca bir ürün anahtarı içerir ve kullanıcıları lisanslarını alıp yazılımı indirmeleri için Office web sitesine yönlendirir.

Microsoft Office 2016 Ev ve İş özellikleri

Windows için Office 2016'nın kullanıcı arabirimi tasarımı, selefi Microsoft Office 2013'ten nispeten değişmedi. Düzende birkaç değişiklik yapılsa da Metro tasarım dili ile birlikte sunulan düz tasarımı, Microsoft Office Mobile tasarımı.

 

Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote'un iOS, Android veya Windows mobil cihazlarının tam yüklü ve her zaman güncel sürümleri

 

Mac için Office 2016'nın üç geleneksel sürümü yayınlandı:

  • Ev ve Öğrenci: Bu perakende paketi yalnızca temel uygulamaları içerir. [24]
  • Ev ve İş: Bu perakende paketi, temel uygulamaları ve Outlook'u içerir. [24]
  • Standart: Bu paket, yalnızca toplu lisanslama kanallarında kullanılabilir, temel uygulamaları ve Outlook'u içerir

 

Yalnızca toplu lisanslama kanallarından kullanılabilen bu paket, temel uygulamaların yanı sıra Outlook, Publisher, Access ve Skype Kurumsal'ı içerir.

 

 

Windows sürümündeki yeni özellikler arasında, doğrudan masaüstünden bulutta dosya oluşturma, açma, düzenleme ve kaydetme, Word, PowerPoint, Excel, Outlook, Access, Visio ve Project adında kullanılabilen komutlar için yeni bir arama aracı bulunmaktadır. Bana Söyle ", Word ve PowerPoint'te daha fazla" Farklı Gönder "seçeneği ve Office Online'a bağlı kullanıcılarla gerçek zamanlı olarak birlikte yazma.

 

Microsoft Office 2016, SVG vektör grafik biçimini destekleyen serinin ilkidir.

 

Microsoft Office 2016, her iki sürüm de Tıkla-Çalıştır yükleyiciyi kullanıyorsa Microsoft Office 2013 uygulamalarıyla bir arada var olamaz, ancak Windows Installer (MSI) teknolojisini kullandıklarından, Microsoft Office'in 2003, 2007 ve 2010 gibi önceki sürümleriyle birlikte var olabilir. [17]Microsoft, 2016 sürümleri kurulmadan önce otomatik olarak yapmayı önereceği tüm 2013 sürümlerinin kaldırılmasını şart koşmaktadır. [18]

 

Geleneksel sürümler
Önceki sürümlerde olduğu gibi, Office 2013 farklı pazarlara yönelik birkaç farklı sürümde kullanıma sunulmuştur.Microsoft Office 2013'ün tüm geleneksel sürümleri Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'u içerir ve tek bir bilgisayarda kullanım için lisanslanmıştır.

 

 

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı 0Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı 1Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı 2

Çevrimiçi Etkinleştirme Microsoft Office 2016 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD Kartı 3

 


 

 

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin