Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2019 Professional Plus

1 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus

1 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus

1pc Retail version Microsoft Office Professional 2019 Plus
1pc Retail version Microsoft Office Professional 2019 Plus 1pc Retail version Microsoft Office Professional 2019 Plus 1pc Retail version Microsoft Office Professional 2019 Plus

Büyük resim :  1 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Office 2019 Professional Plus
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum, Bitcoin
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
anahtar: Hemen teslim hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL
sözcük: Evet Excel: Evet
Priz: Evet Görünüm: Evet
OneNote 2016: Evet Yayımcı: Evet
Giriş: Evet Skype Kurumsal: Evet
OneDrive İş: Evet onedrive: Evet
Vurgulamak:

1 adet Office Professional 2019 Plus

,

Perakende Sürümü Office Professional 2019 Plus

,

Microsoft Office Professional 2019 Plus

Microsoft Office 2019 Professional Plus perakende paketleme dvd / kart 1 adet

 

- Microsoft Office 2016 Pro Plus OEM lisansı perakende kutusu X 1

 

Bu değişecek.Microsoft, uygulamaların desteklediği çeşitli platformlarda çok daha tutarlı bir görünüm ve his sağlamak için tüm Office sürümlerinin arayüzlerini elden geçiriyor.Bu yeni arayüzün üç merkezi unsuru olacak.

 

Windows veya Mac için Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote'un tam yüklü sürümleri

 

Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un web sürümleri

 

Office 365 için farklı planlar mevcuttur ve bunlardan bazıları 1 TB OneDrive depolama alanı ve Home Premium planında aylık 60 Skype dakikası gibi katma değerli hizmetleri de içerir.

Microsoft Office 2016 Pro Plus uygulaması

Microsoft Office 2016, her iki sürüm de Tıkla-Çalıştır yükleyiciyi kullanıyorsa Microsoft Office 2013 uygulamalarıyla bir arada var olamaz, ancak Windows Installer (MSI) teknolojisini kullandıklarından, Microsoft Office'in 2003, 2007 ve 2010 gibi önceki sürümleriyle birlikte var olabilir. [17]Microsoft, 2016 sürümleri kurulmadan önce otomatik olarak yapmayı önereceği tüm 2013 sürümlerinin kaldırılmasını gerektirir.

 

Artık Windows XP'yi desteklememesine rağmen, çeşitli şerit öğeleri için araç ipuçları (örn. Paragraf, Yazı Tipi, Dipnotlar veya Sayfa Yapısı) hala Windows XP'de Office'in ekran görüntülerini gösteriyor.

Microsoft Office 2016 Pro Plus özellikleri

Windows için Office 2016'nın kullanıcı arabirimi tasarımı, selefi Microsoft Office 2013'ten nispeten değişmedi. Düzende birkaç değişiklik yapılsa da Metro tasarım dili ile birlikte sunulan düz tasarımı, Microsoft Office Mobile tasarımı.

 

Outlook, Word, Excel, PowerPoint, OneNote'un iOS, Android veya Windows mobil cihazlarının tam yüklü ve her zaman güncel sürümleri

 

Bir dosya üzerinde çalışın ve onu doğrudan OneDrive veya SharePoint'e kaydedin;değişiklikleriniz senkronize edilen cihazlarınızda güncellenir

 

Microsoft Bookings ile müşterilerinizin randevu planlamasını ve yönetmesini kolaylaştırın

 

SharePoint kullanarak intranetinizde bilgi, içerik ve dosya paylaşmak için ekip siteleri oluşturun

 

Microsoft Office 2016 Pro Plus Avantajı

 

13 Kasım 2018'de Hollanda Hükümeti tarafından başlatılan bir rapor, Microsoft Office 2016 ve Office 365'in Avrupa gizlilik yasası olan GDPR'ye uymadığını gösterdi. [30]Ek olarak, MS Word'ün Belge Kurtarma özelliği Office 2007'den beri güvenilir bir şekilde çalışmıyor.

 

Daha önce iş ve kurumsal kullanıcılara yönelik olan Office 365 abonelik hizmetleri, Office 2016 için ev kullanımına yönelik yeni planları içerecek şekilde genişletildi.Abonelikler, Office 2016 uygulamalarının bir yazılımı hizmet modeli olarak kullanan birden çok kullanıcı tarafından kullanılmasına izin verir.

 

Microsoft Office 2019 Pro Plus Lisans Anahtar Kodu ürünü aşağıdaki içerikleri içerir:

 

- Microsoft Office 2019 Pro Plus lisans anahtarı kodu X 1

 

a).Anahtar yepyeni ve başka hiçbir tesiste HİÇBİR ZAMAN etkinleştirilmedi

 

b).Orijinal ve kayıtsız anahtar, Windows Server 2016'yı yükleyip çalıştırabildikleri sürece herhangi bir tesiste kullanılabilir

 

1 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus 01 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus 11 adet Perakende sürümü Microsoft Office Professional 2019 Plus 2

 

Office2019'un yeni özellikleri:
1. Simgeyi Çevrimiçi Olarak Ekleyin
PPT'de genellikle bazı simgeler kullanılır.Office simgelerinin eski sürümleri nispeten basit ve daha az güzel.Bu nedenle Microsoft, 2019 ofisinde çevrimiçi olarak simge ekleme işlevini ekledi ve içerik zengin ve sınıflandırma tamamlandı.Ek olarak, tüm simgeler değiştirilebilir veya kısmen değiştirilebilir.
2. Mürekkeple yazma
Akıllı telefonlarda mürekkeple yazma yaygındır.Bununla birlikte, Microsoft bu işlevi Office2019 PowerPoint'te ekledi.İstediğiniz zaman slaytlara yazmak için çeşitli fırçalar kullanabilirsiniz.Fırçalar da özelleştirilebilir.Çizilen desenler doğrudan grafiğe dönüştürülebilir ve daha sonraki aşamalarda kullanılabilir.
3. Sayfaları yatay çevirin
Bu işlev, okuma yazılımının cep telefonundaki sayfa çevirme etkisine benzer.Office 2019'da sayfa çevirme butonu seçildikten sonra word belge sayfası bir kitap gibi sola ve sağa dönebilir.Bu işlev esas olarak tablet bilgisayarlar, hafif kitaplar, ultrabooklar ve diğer cihazlar için başlatılmıştır.Dizüstü bilgisayarın dokunmatik ekran işlevi varsa, çok uygun olacaktır.Tabii ki, dokunmatik olmayan bilgisayarlarda biraz zor.
4. Yeni işlevler
Excel tablolarında birçok işlev vardır ve 2019 ofisinde çok koşullu değerlendirme işlevi "ifs" ve çok sütunlu birleştirme işlevi "concat" gibi daha fazla yeni işlev eklenmiştir.Yeni işlevlerin eski işlevleri, insanların kullanmasını daha kolay hale getirmek için geliştirildi ve yükseltildi.Aslında, bu işlevler office365'te görünür, ancak ofis2016'da uygulanmazlar.Çalışmak için sıklıkla Excel formlarını kullanan kişiler için, iş verimliliğini artırmak çok yararlıdır.
5. Çince karakter kütüphanesi
WPS'nin çok iyi bir işlevi var, bulut yazı tipi kitaplığı, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yazı tipi var.Elbette, Office 2019'da Microsoft, insanların kullanımını kolaylaştırmak için bir dizi yerleşik yazı tipi de ekledi.Bu yazı tipleri Hanyi yazı tipi kitaplığına aittir ve güçlü bir kaligrafi anlayışına sahiptir; bu, genellikle dizgi yapan insanlar için iyi bir şeydir.
6. Etiket değiştirmenin animasyon etkisi
Aslında bu bir işlev olarak değil, yalnızca bir özellik olarak görülmelidir.Hepimizin bildiği gibi win10 sisteminde bir çok pencere geçiş animasyonu var.Win10 sistemi ile işbirliği yapmak için, ofis 2019 ayrıca birçok geçiş animasyon efekti ekler.Etiket animasyon efekti, win10 penceresinin belirme ve kaybolma efektine benzer.Office 2019'un önizleme sürümünde, animasyon sıkışmış Durumda görünmüyor, optimizasyon hala iyi ve excel tablosu da birçok benzer animasyon efekti ekledi.
7. Kapsamlı öğrenme
Office 2019 kelime belgesinde, okuma rahatlığını artırmak ve okuma engelli kişileri kolaylaştırmak için görüntüleme işlevinin altına yeni bir daldırma öğrenme modu eklenmiştir.Örneğin, belge sayfasının rengini ve genişliğini ayarlayabilirsiniz.Belgenin içeriğini doğrudan okumak için Microsoft anlatıcı işlevini de kullanabilirsiniz.
8. Çoklu ekran optimizasyonu
Çalışmak için bilgisayar kullanan kişiler için, birçok kişi iki veya daha fazla monitör kullanacaktır, bu nedenle 2019 ofisine çoklu monitör görüntüleme optimizasyonu işlevi eklenir. İki monitör kullandığımızda, iki monitörün çözünürlüğünün aynı olduğunu garanti edemeyiz. .Bu nedenle, belgelerin farklı monitörlerde görüntülenmesinde farklılıklar olacaktır.Özellikle çeşitli bileşenlerin eklendiği ppt belgeleri için, çoklu ekran görüntüleme optimizasyonu işlevini kullanırsak, aynı belgenin farklı monitörlerde görüntülenmesi sorununu önleyebiliriz.

Sürüm Paketi

Bileşen / sürüm

Ev ve öğrenci

Ev ve iş

profesyonel

Profesyonel artı

Kelime

Evet

Evet

Evet

Evet

Excel

Evet

Evet

Evet

Evet

Priz

Evet

Evet

Evet

Evet

Görünüm

 

Evet

Evet

Evet

OneNote 2016

Evet

Evet

Evet

Evet

Yayımcı

 

 

Evet

Evet

Giriş

 

 

Evet

Evet

Skype Kurumsal

 

 

 

Evet

OneDrive İş

 

 

 

Evet

OneDrive

Evet

Evet

Evet

Evet

 

 

 

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin