Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2019 Professional Plus

DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende

DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende

DVD / Card Packing Microsoft Office 2019 Professional Plus Retail
DVD / Card Packing Microsoft Office 2019 Professional Plus Retail DVD / Card Packing Microsoft Office 2019 Professional Plus Retail

Büyük resim :  DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Office 2019 Professional Plus
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum, Bitcoin
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
anahtar: Hemen teslim hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL
sözcük: Evet Priz: Evet
Görünüm: Evet OneNote 2016: Evet
Yayımcı: Evet Excel: Evet
Giriş: Evet Skype Kurumsal: Evet
OneDrive İş: Evet onedrive: Evet
Vurgulamak:

DVD Paketleme Ofisi 2019 Professional Plus

,

Kart Paketleme Ofisi 2019 Professional Plus

,

Microsoft Office Professional Plus 2019 Perakende Anahtarı

Microsoft Office 2019 Professional Plus perakende paketleme dvd / kartı

 

İşlev tanıtımı

1. Etiket geçiş animasyonu
Office 2019, özellikle etiket animasyonu olmak üzere birçok arayüz efekti animasyonu ekledi.Bir şerit panele tıkladığımızda, ofis otomatik olarak bir animasyon efekti açacaktır, bu biraz da win10 penceresinin içeri girip çıkması gibi.
2. Çoklu ekran optimizasyonu
Office2019'da çoklu ekran optimizasyon fonksiyonu eklendi.İki monitör kullandığımızda, iki monitörün çözünürlüğünün aynı olduğunu garanti edemeyiz, bu nedenle belgeleri farklı monitörlerde görüntülerken farklılıklar olacaktır.Çoklu ekran görüntüleme optimizasyonu işlevini kullanırsak, aynı belgenin farklı monitörlerde görüntülenmesi sorununu etkili bir şekilde önleyebiliriz.
3. Simgeyi Çevrimiçi Olarak Ekleyin
Ppt yaparken bazı ikonları kullanacağız.Office 2019, tıpkı resim eklemek gibi tek tıklamayla simge ekleyebilen çevrimiçi simge ekleme işlevini ekler.Ayrıca, tüm simgeler PowerPoint renklendirme işlevi aracılığıyla doğrudan renk değiştirebilir ve ayrıca bölünebilir ve ayrı ayrı renklendirilebilir.
4. Yerleşik if'ler ve diğer yeni işlevler
Excel 2019'da, çok sütunlu birleştirme, IFS çok koşullu değerlendirme, textjoin çoklu bölge birleştirme gibi çeşitli yeni işlevler 2019'da yerleşiktir, örnek olarak "ifs" alarak, genellikle bunu seçeriz.İkiden fazla koşul olduğunda, birden çok if işlevi kümesini iç içe geçirmemiz gerekir.Çok fazla iç içe geçmiş düzey varsa, yalnızca yazmak zor olmakla kalmaz, aynı zamanda daha sonra hata ayıklamak da yorucu olur.IFS birden çok koşulu yan yana koyacaktır Sözdizimi yapısı "IFS'ye benzer (koşul 1, sonuç, koşul 2, sonuç, koşul 3, sonuç, ...)" 127'ye kadar farklı koşulu destekleyebilir.Fonksiyonlar etkinleştirilirse söylenebilir.Bu işlevlere sahip olduğunuz sürece ofis verimliliğiniz düz bir çizgide artacaktır.
5. "Yatay versiyon" sayfa çevirme
Office 2019, yeni bir "yatay sürüm" sayfa çevirme modu ekler.Sadece "sayfa çevirme" düğmesini kontrol edin, kelime sayfası otomatik olarak bir kitaba benzer bir sol-sağ sayfa çevirme moduna dönecek ve böylece tablet kullanıcı deneyimini iyileştirecektir.
6. Mürekkep yazmayı artırın
PowerPoint 2019, mürekkep yazma işlevi ekler, slaytta doodle için serbestçe kalem, renk bloğu vb. Kullanabilirsiniz ve ayrıca çeşitli yerleşik fırçalar vardır, kullanıcılar fırçanın rengini ve kalınlığını ayarlayabilir, ayrıca doğrudan dönüştürebilir daha sonra düzenlemek için mürekkebi şekle sokun.
7. Daldırma öğrenme modu
Word 2019, "görünüm" panelinin altına bir "kapsamlı öğrenme modu" ekler.Kullanıcılar, okunabilirliği iyileştirmek için sayfa rengini, sayfa genişliğini, metin aralığını vb. Ayarlayabilir.Bu işlev aynı zamanda win10'un ses dönüştürme teknolojisini birleştirir ve Microsoft'un "anlatıcısı", öğrenme ve okuma verimliliğini artırmak için dosya içeriğini doğrudan okuyabilir.
8. Kurulum yöntemi ve teknik destek döngüsü
Office 2019 artık MSI yerel yükleme paketi sağlamayacaktır.Yalnızca ağ yükleme paketini çalıştırmak için tıklatılarak serbest bırakılacaktır.Yani kullanıcılar her kurulum yaptığında, ağ üzerinden çok sayıda kurulum bileşeni indirmeleri gerekiyor. 2019'daki teknik destek döngüsü de değişecek.Ana akım destek beş yıl boyunca değişmeden kalırken, genişleme desteği beş yıldan iki yıla indirilecek ve son tarih 14 Ekim 2025 olacak. Yani aşağıdaki yinelemeli güncelleme hızı daha hızlı olacak ve gelişme daha güçlü olacak.
9. Görünümü istediğiniz zaman değiştirin
Görünüm sekmesine tıklayın ve ardından görev görünümü grubunda veya kaynak görünümü grubunda kullanmak istediğiniz görünüme tıklayın.Mevcut tüm görünümleri görüntülemek için Gantt grafiği → diğer görünümler öğesine tıklayın ve ardından diğer görünümler iletişim kutusundaki seçeneklerden seçim yapın.


Yazılım özellikleri

 

1. Proje portföy optimizasyonu
Microsoft projesi, karar vericilerin farklı portföy senaryolarını kolayca modellemelerine, stratejik iş etkenlerine dayalı olarak çeşitli proje tekliflerini tartarak ve kuruluş içindeki maliyet ve kaynak kısıtlamalarını dikkate alarak en uygun stratejik rotayı belirlemelerine yardımcı olabilir.
2. Proje tekliflerinin sistematik değerlendirmesi
Microsoft projesi, kuruluşunuzun kuruluşun her köşesinden proje fikirlerini yakalamasına ve değerlendirmesine yardımcı olmak için standart bir süreç aracılığıyla gözden geçirilmek üzere yönetime ayrıntılı iş senaryoları ve proje sözleşmeleri sağlar.
3. Sorunsuz Bi entegrasyonu
Projeler arası portföyler hakkında fikir edinmek için power Bi pro ve Excel gibi araçları kullanın.Yerel OData, daha ayrıntılı raporlama elde etmek için portföy verilerini diğer lob sistemleriyle hızlı bir şekilde toplamanıza olanak tanır.
4. Yerleşik şablonlar
Özelleştirilebilir yerleşik şablonlar, başlamanıza yardımcı olmak için sektördeki en iyi uygulamaları kullanır, böylece sıfırdan bir proje planı oluşturmanıza gerek kalmaz.
5. Kullanıma hazır raporlar
Kuruluş içinde raporları paylaşın, böylece herkes aynı yolda olsun.Rapor, kapanma çizelgesinden finansal verilere, proje dosyası açılmış ekipmana ve "kaynaklara Genel Bakış" başlıklı rapora kadar her şeyi içerir.
6. Görsel etkin nokta haritası
Kapasite etkin nokta haritası aracılığıyla kaynak kullanımını görüntüleyin.Tahsisi optimize etmek için aşırı kullanılan ve yetersiz kullanılan kaynakları hızlı bir şekilde belirlemek için, "kapasite ve rezervasyon sıcak nokta haritası" başlıklı proje dosyasını açan cihazda renk kodlu bir bilgi tablosu görüntülenir.
7. Akıllı kaynak analizi
Kaynakları karşılaştırın ve standart verilere dayalı olarak planlanan kullanımı tahmin edin, ilerlemeyi izleyin ve yerleşik raporlar aracılığıyla ilgili sorunları çözün ve gücü Bi açık olan ve bir dizi veri görselleştirmesi içeren cihazları görüntüleyin.

Sürüm Paketi

Bileşen / sürüm

Ev ve öğrenci

Ev ve iş

profesyonel

Profesyonel artı

Kelime

Evet

Evet

Evet

Evet

Excel

Evet

Evet

Evet

Evet

Priz

Evet

Evet

Evet

Evet

Görünüm

 

Evet

Evet

Evet

OneNote 2016

Evet

Evet

Evet

Evet

Yayımcı

 

 

Evet

Evet

Giriş

 

 

Evet

Evet

Skype Kurumsal

 

 

 

Evet

OneDrive İş

 

 

 

Evet

OneDrive

Evet

Evet

Evet

Evet

 

DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende 0DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende 1DVD / Kart Paketleme Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende 2

 

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin