Windows işletim sisteminin ofis yazılımı

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerOffice 2019 Professional Plus

İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı

İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı

English Version Microsoft Office 2019 Pro Plus Retail Packing DVD / Card
English Version Microsoft Office 2019 Pro Plus Retail Packing DVD / Card

Büyük resim :  İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Microsoft
Model numarası: Office 2019 Professional Plus
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 bilgisayar
Fiyat: Please contact us
Ambalaj bilgileri: <i>file pocket;</i> <b>dosya cebi;</b> <i>paper box</i> <b>kağıt kutusu</b>
Teslim süresi: 24s
Ödeme koşulları: Western Union, Pay dostum, Bitcoin
Yetenek temini: 9999
Detaylı ürün tanımı
anahtar: Hemen teslim hızlı teslimat: EMS, TNT, DHL
sözcük: Evet Excel: Evet
Priz: Evet Görünüm: Evet
OneNote 2016: Evet Yayımcı: Evet
Giriş: Evet Skype Kurumsal: Evet
OneDrive İş: Evet onedrive: Evet
Vurgulamak:

İngilizce Sürüm Office 2019 Pro Plus Perakende

,

Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj

,

Microsoft Office 2019 Professional Plus Perakende

Microsoft Office 2019 Professional Plus perakende paketleme dvd / kart İngilizce sürümü

 

Ürün Açıklaması

 

 

Excel 2019

 

Yeni bir kullanıcı arayüzü ve en sevdiğiniz klavye kısayollarıyla verilerinizi yeni ve sezgisel yollarla analiz edin ve görselleştirin.Analiz Araç Paketi, Dilimleyiciler ve Formül Oluşturucu gibi özelliklerden yararlanarak zamandan tasarruf edin, böylece içgörülere odaklanabilirsiniz.

 

 

Outlook 2019

 

 

E-postanızı, takviminizi, kişilerinizi ve görevlerinizi kolayca yönetin.Push e-posta desteği, gelen kutunuzu güncel tutar, görüşme gruplarıyla ilgili mesajları görüntüler ve takvimler planlama için yan yana görüntülenebilir.

 

Kelime 2019

 

Son teknoloji düzenleme, gözden geçirme ve paylaşma araçlarıyla profesyonel görünümlü belgeler oluşturun ve paylaşın.Yeni Tasarım sekmesi, özelliklere hızlı erişim sağlar ve Akıllı Arama, web'deki ilgili bağlamsal bilgileri doğrudan Word'ün içinde gösterir.

 

PowerPoint 2019

 

Yeni slayt geçişleri ve geliştirilmiş Animasyonlar görev bölmesiyle fikirlerinizi oluşturun, işbirliği yapın ve etkili bir şekilde sunun.Slaytlarınızın yanında sıralı yorumlar, geri bildirimleri sunumlarınıza dahil etmenize yardımcı olur.

 

OneNote 2019

 

Kendi dijital defterinizdir, böylece notları, fikirleri, web sayfalarını, fotoğrafları, hatta ses ve videoyu tek bir yerde tutabilirsiniz.İster evde, ister ofiste veya hareket halindeyken, başkalarıyla paylaşırken ve işbirliği yaparken, gittiğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz.

Windows için Microsoft Office Ev ve İş 2019, en yeni Ev ve İş yazılımı olan Office Ev ve İş 2019 ile Microsoft'un gücüne erişmenize olanak tanır. Bu, Microsoft'un son teknolojisi olan Outlook, Word, Excel, PowerPoint ve OneNote'un en yeni sürümünü içerir. bilgisayar yazılımı.

 

Bu sürüm, Microsoft Home and Business 2019'un en yeni sürümünün Windows için bir lisansıdır. İhtiyaçlarınıza en uygun sürümün hangisi olduğuna karar vermek için yardıma mı ihtiyacınız var?My Choice Software'i 800-318-1439 numaralı telefondan arayın ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Office ile halledin

 

Office Ev ve İş 2019, zaman kazandıran özellikler, yeni bir modern görünüm, yerleşik işbirliği araçları ve e-posta, takvimler ve kişiler için Outlook'un gücüyle daha hızlı oluşturmanıza ve iletişim kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır.Ayrıca, belgelerinizi OneDrive'da buluta kaydedebilir ve bunlara her yerden erişebilirsiniz.

 

Eşyalarınız her zaman, her yerde

 

Office 2019'da oturum açın ve en son belgelerinize sorunsuz entegrasyonla herhangi bir cihazdan kolayca erişmek için OneDrive'ı kullanın.

 

 

 

Microsoft Office 2019 Ev ve İş Perakende Kutusu ürünü aşağıdaki içerikleri içerir:

 

- Microsoft Office 2019 Ev ve İş Perakende Sürümü X 1

 

a).Microsoft Office 2019 Ev ve İş Perakende Sürümü yepyeni ve başka hiçbir tesiste HİÇBİR ZAMAN etkinleştirilmemiştir

 

b).Microsoft Office 2019 Ev ve İş Perakende Sürümü, tesisler Microsoft Office 2019'u yükleyip çalıştırabildiği sürece herhangi bir PC, dizüstü bilgisayar ve tablet PC'de kullanılabilir.

 

c).Ofiice 2019 hem 32 bit hem de 64 bit sistemlerde de kullanılabilir

 

d).Office 2019, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca vb. Birçok dilde kullanılabilir.

 

Office 2019 Ev ve Öğrenci'yi yüklemek için sistem gereksinimleri

İşlemci

pencereler

1,6 gigahertz (GHz) veya daha hızlı, 2 çekirdekli

Mac os işletim sistemi

Intel işlemci

Veri deposu

pencereler

32 bit için 2 GB, 64 bit için 4 GB

Mac os işletim sistemi

4 CİGABAYT

Sabit sürücü

pencereler

≥ 4 GB

Mac os işletim sistemi

≥ 10 GB

Grafik kartı

pencereler

DirectX 9 veya üzeri, Windows 10 için WDDM 2.0 veya üzeri

Mac os işletim sistemi

Grafik gereksinimi yok

Görüntüle

pencereler

1280 x 768 ekran çözünürlüğü

Mac os işletim sistemi

1280 x 800 ekran çözünürlüğü

İşletim sistemi

pencereler

Windows 10, Windows Sunucusu 2019

Mac os işletim sistemi

Mac OS'nin en son üç sürümü

 

İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı 0İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı 1İngilizce Sürüm Microsoft Office 2019 Pro Plus Perakende Ambalaj DVD / Kartı 2

 

İşlev tanıtımı

1. Etiket geçiş animasyonu
Office 2019, özellikle etiket animasyonu olmak üzere birçok arayüz efekti animasyonu ekledi.Bir şerit panele tıkladığımızda, ofis otomatik olarak bir animasyon efekti açacaktır, bu biraz da win10 penceresinin içeri girip çıkması gibi.
2. Çoklu ekran optimizasyonu
Office2019'da çoklu ekran optimizasyon fonksiyonu eklendi.İki monitör kullandığımızda, iki monitörün çözünürlüğünün aynı olduğunu garanti edemeyiz, bu nedenle belgeleri farklı monitörlerde görüntülerken farklılıklar olacaktır.Çoklu ekran görüntüleme optimizasyonu işlevini kullanırsak, aynı belgenin farklı monitörlerde görüntülenmesi sorununu etkili bir şekilde önleyebiliriz.
3. Simgeyi Çevrimiçi Olarak Ekleyin
Ppt yaparken bazı ikonları kullanacağız.Office 2019, tıpkı resim eklemek gibi tek tıklamayla simge ekleyebilen çevrimiçi simge ekleme işlevini ekler.Ayrıca, tüm simgeler PowerPoint renklendirme işlevi aracılığıyla doğrudan renk değiştirebilir ve ayrıca bölünebilir ve ayrı ayrı renklendirilebilir.
4. Yerleşik if'ler ve diğer yeni işlevler
Excel 2019'da, çok sütunlu birleştirme, IFS çok koşullu değerlendirme, textjoin çoklu bölge birleştirme gibi çeşitli yeni işlevler 2019'da yerleşiktir, örnek olarak "ifs" alarak, genellikle bunu seçeriz.İkiden fazla koşul olduğunda, birden çok if işlevi kümesini iç içe geçirmemiz gerekir.Çok fazla iç içe geçmiş düzey varsa, yalnızca yazmak zor olmakla kalmaz, aynı zamanda daha sonra hata ayıklamak da yorucu olur.IFS birden çok koşulu yan yana koyacaktır Sözdizimi yapısı "IFS'ye benzer (koşul 1, sonuç, koşul 2, sonuç, koşul 3, sonuç, ...)" 127'ye kadar farklı koşulu destekleyebilir.Fonksiyonlar etkinleştirilirse söylenebilir.Bu işlevlere sahip olduğunuz sürece ofis verimliliğiniz düz bir çizgide artacaktır.
5. "Yatay versiyon" sayfa çevirme
Office 2019, yeni bir "yatay sürüm" sayfa çevirme modu ekler.Sadece "sayfa çevirme" düğmesini kontrol edin, kelime sayfası otomatik olarak bir kitaba benzer bir sol-sağ sayfa çevirme moduna dönecek ve böylece tablet kullanıcı deneyimini iyileştirecektir.
6. Mürekkep yazmayı artırın
PowerPoint 2019, mürekkep yazma işlevi ekler, slaytta doodle için serbestçe kalem, renk bloğu vb. Kullanabilirsiniz ve ayrıca çeşitli yerleşik fırçalar vardır, kullanıcılar fırçanın rengini ve kalınlığını ayarlayabilir, ayrıca doğrudan dönüştürebilir daha sonra düzenlemek için mürekkebi şekle sokun.
7. Daldırma öğrenme modu
Word 2019, "görünüm" panelinin altına bir "kapsamlı öğrenme modu" ekler.Kullanıcılar, okunabilirliği iyileştirmek için sayfa rengini, sayfa genişliğini, metin aralığını vb. Ayarlayabilir.Bu işlev aynı zamanda win10'un ses dönüştürme teknolojisini birleştirir ve Microsoft'un "anlatıcısı", öğrenme ve okuma verimliliğini artırmak için dosya içeriğini doğrudan okuyabilir.
8. Kurulum yöntemi ve teknik destek döngüsü
Office 2019 artık MSI yerel yükleme paketi sağlamayacaktır.Yalnızca ağ yükleme paketini çalıştırmak için tıklatılarak serbest bırakılacaktır.Yani kullanıcılar her kurulum yaptığında, ağ üzerinden çok sayıda kurulum bileşeni indirmeleri gerekiyor. 2019'daki teknik destek döngüsü de değişecek.Ana akım destek beş yıl boyunca değişmeden kalırken, genişleme desteği beş yıldan iki yıla indirilecek ve son tarih 14 Ekim 2025 olacak. Yani aşağıdaki yinelemeli güncelleme hızı daha hızlı olacak ve gelişme daha güçlü olacak.
9. Görünümü istediğiniz zaman değiştirin
Görünüm sekmesine tıklayın ve ardından görev görünümü grubunda veya kaynak görünümü grubunda kullanmak istediğiniz görünüme tıklayın.Mevcut tüm görünümleri görüntülemek için Gantt grafiği → diğer görünümler öğesine tıklayın ve ardından diğer görünümler iletişim kutusundaki seçeneklerden seçim yapın.
Yazılım özellikleri

1. Proje portföy optimizasyonu
Microsoft projesi, karar vericilerin farklı portföy senaryolarını kolayca modellemelerine, stratejik iş etkenlerine dayalı olarak çeşitli proje tekliflerini tartarak ve kuruluş içindeki maliyet ve kaynak kısıtlamalarını dikkate alarak en uygun stratejik rotayı belirlemelerine yardımcı olabilir.
2. Proje tekliflerinin sistematik değerlendirmesi
Microsoft projesi, kuruluşunuzun kuruluşun her köşesinden proje fikirlerini yakalamasına ve değerlendirmesine yardımcı olmak için standart bir süreç aracılığıyla gözden geçirilmek üzere yönetime ayrıntılı iş senaryoları ve proje sözleşmeleri sağlar.
3. Sorunsuz Bi entegrasyonu
Projeler arası portföyler hakkında fikir edinmek için power Bi pro ve Excel gibi araçları kullanın.Yerel OData, daha ayrıntılı raporlama elde etmek için portföy verilerini diğer lob sistemleriyle hızlı bir şekilde toplamanıza olanak tanır.
4. Yerleşik şablonlar
Özelleştirilebilir yerleşik şablonlar, başlamanıza yardımcı olmak için sektördeki en iyi uygulamaları kullanır, böylece sıfırdan bir proje planı oluşturmanıza gerek kalmaz.
5. Kullanıma hazır raporlar
Kuruluş içinde raporları paylaşın, böylece herkes aynı yolda olsun.Rapor, kapanma çizelgesinden finansal verilere, proje dosyası açılmış ekipmana ve "kaynaklara Genel Bakış" başlıklı rapora kadar her şeyi içerir.
6. Görsel etkin nokta haritası
Kapasite etkin nokta haritası aracılığıyla kaynak kullanımını görüntüleyin.Tahsisi optimize etmek için aşırı kullanılan ve yetersiz kullanılan kaynakları hızlı bir şekilde belirlemek için, "kapasite ve rezervasyon sıcak nokta haritası" başlıklı proje dosyasını açan cihazda renk kodlu bir bilgi tablosu görüntülenir.
7. Akıllı kaynak analizi
Kaynakları karşılaştırın ve standart verilere dayalı olarak planlanan kullanımı tahmin edin, ilerlemeyi izleyin ve yerleşik raporlar aracılığıyla ilgili sorunları çözün ve gücü Bi açık olan ve bir dizi veri görselleştirmesi içeren cihazları görüntüleyin.

Sürüm Paketi

Bileşen / sürüm

Ev ve öğrenci

Ev ve iş

profesyonel

Profesyonel artı

Kelime

Evet

Evet

Evet

Evet

Excel

Evet

Evet

Evet

Evet

Priz

Evet

Evet

Evet

Evet

Görünüm

 

Evet

Evet

Evet

OneNote 2016

Evet

Evet

Evet

Evet

Yayımcı

 

 

Evet

Evet

Giriş

 

 

Evet

Evet

Skype Kurumsal

 

 

 

Evet

OneDrive İş

 

 

 

Evet

OneDrive

Evet

Evet

Evet

Evet

 

 

 

İletişim bilgileri
office windows

İlgili kişi: customer support

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin